УКРАЇНА

11:49

21.05

Влада

Вестерн Юніон покарають за монополізм

0

Антимонопольний комітет України порушив справу проти компанії “Вестерн Юніон Файненшл, Інк” (США) за ознаками зловживання нею монопольним становищем. Комітет прийняв таке рішення, розглянувши заяву Національного банку України та Асоціації українських банків, повідомили «proUA» в прес-службі АМК.

Розслідування виявило, що через систему “Вестерн Юніон” здійснюється понад половина грошових переказів фізичних осіб в Україну. Це незаперечно свідчить про монопольне становище “Вестерн Юніон”. При цьому, сама компанія при укладенні угод із банками нав’язує їм такі умови співпраці, які ускладнюють можливість роботи банків з іншими операторами. Більше того, як монополіст, ця компанія встановила в Україні завищені порівняно з іншими країнами ставки збору за здійснення переказу. За інформацією Нацбанку, в середньому вони складають 12-13% від суми переказу.

Коментуючи ситуацію, голова АМК Олексій Костусєв наголосив: “За офіційними даними більше семи мільйонів українців працюють сьогодні за кордоном. Неофіційно їх ще більше, і всі вони заробляють гроші важкою працею. То чому ж, щоб передати кровно зароблені кошти в Україну ці мільйони людей повинні зазнавати ще однієї дискримінації? Є чи нема порушення - ми можемо сказати тільки після рішення Комітету, але зібрана інформація вже зараз свідчить про явні ознаки зловживань. Якщо факт такого порушення підтвердиться, Комітет не лише припинить неправомірні дії “Вестерн Юніон”, але й накладе на компанію штрафні санкції. Ми нікому не дозволимо наживатися на тяжкій праці наших співвітчизників на чужині”.

Як повідомляв «proUA», у березні цього року Антимонопольний комітет заявив про намір перевірити монополізацію вітчизняного ринку грошових переказів. Тоді керівництво АМК виявляло стурбованість щодо високих ставок до10% і вище), які платять клієнти за перекази своїх грошей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus