УКРАЇНА

17:32

22.04

Влада

Відбулися збори акціонерів ДМК ім.Дзержинського

0

Перше після приватизації підприємства загальні збори акціонерів ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Дзержинського» (ДМК ім.Дзержинського, Дніпропетровська обл.), що відбулися минулої суботи, 30 травня, обрали колишнього віце-прем’єра України Віталія Гайдука Головою Наглядової ради (НР) і збільшило статутний фонд на 100 млн. грн. шляхом додаткової емісії акцій.

Збори акціонерів також відкликали всіх членів НР, ревізійної комісії і правління комбінату.

До складу Наглядової ради ввійшло п’ять осіб: Віталій Гайдук (Голова), Сергій Тарута, Олег Мкртчан, Олександр Філіппов, і Тетяна Губа, до ревізійної комісії - Віталій Коваль, Михайло Шарапов, Олександр Панов, Олександр Турчин і Олександр Яткевич.

Правління обрано в кількості семи осіб, а також визначено три резервні кандидати. Зокрема, до його складу ввійшли Володимир Несвіт - головний інженер підприємства, Віктор Цанава – заступник директора з безпеки, Володимир Дорофєєв – заступник директора з комерційної частини, Віталій Нагорняк – заступник директора з економіки, Дмитро Задорський - головний бухгалтер, Ирина Карабут - начальник юридичного відділу і Євген Нечесов - начальник відділу акціонування комбінату.

У резерві знаходяться в.о. голови правління ДМК Енвер Цкітішвілі, а також Євген Гамазинський і Максим Завгородній. Голова правління буде обраний на найближчому засіданні НР.

Крім того, збори внесли зміни до статуту АТ, скоротивши терміни повноважень складу правління з п’яти років до одного року, змінивши кількісний склад керівних і контролюючих органів суспільства, а також визначивши його нові напрямки діяльності.

Новим реєстратором ВАТ «ДМК ім. Дзержинського» затверджений ТОВ «Реєстраційний центр «Сток-сервіс» (Донецьк) замість ТОВ «Співдружність» (Харків).

Акціонери також проголосували за збільшення статутного фонду ВАТ на 100 млн. грн. - до 694,136 млн. грн. за рахунок додаткового випуску 400 млн. простих іменних акцій існуючої номінальної вартості (0,25 грн.). Зібрані в результаті розміщення акцій кошти передбачається направити на модернізацію і реконструкцію виробництва, а також упровадження передових технологій на комбінаті.

Крім того, збори вирішили не виплачувати дивіденди за 2002-2003 роки і направити весь отриманий чистий прибуток на покриття збитків і поповнення оборотних коштів.

Як відзначив Е.Цкітішвілі, фінансовий результат підприємства 2002 року становив 289,6 млн. грн., 2003-го - 24,1 млн. грн. Він також зазначив, що в 2004 році підприємство планує отримати чистий прибуток розміром 95,9 млн. грн. Таким чином, у поточному році весь отриманий чистий прибуток може бути спрямований на погашення збитків минулих років і поповнення оборотних коштів.

У планах комбінату на 2004 рік - збільшення обсягів реалізації товарної продукції і розширення ринків збуту, техпереоснащення і модернізація основних фондів, зниження витрат на виробництво і реалізацію. Випуск основної продукції заплановано на рівні 3,39 млн. тонн чавуну (збільшення на 17%), 3,495 млн. тонн сталі (10%), 3,148 млн. тонн товарного прокату (8,7%). Рентабельність очікується на рівні 8%, чистий доход від реалізації готової продукції – 5,1 млрд. грн., собівартість реалізованої продукції - 4,7млрд. грн., валовий прибуток з виробничої діяльності – 364 млн. грн.

Учасники зборів наголошували виконання умов договору купівлі-продажу з боку корпорації «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк). Зокрема, як повідомив комерційний директор «ІСД» Валерій Науменко, комбінат сьогодні не має проблем зі збутом металопродукції.

Довідка: ДМК ім. Дзержинського спеціалізується на виробництві готового прокату, чавуну і сталі.

Корпорація «ІСД» 15 грудня 2003 року придбала на конкурсі пакет акцій розміром 98,81% статутного фонду ВАТ «ДМК ім. Дзержинського» за 711,549 млн. грн.

Статутний фонд ВАТ зараз становить 594136 тис. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus