УКРАЇНА

02:14

21.01

матеріали по темі:

Влада

РФ змінить порядок стягування ПДВ із нафти і газу для країн СНД

0

Уряд Російської Федерації в найближчі місяці має наміри прийняти рішення про терміни переходу з державами СНД на стягування податку на додану вартість (ПДВ) з нафти і газу за принципом країни призначення, повідомив міністр фінансів РФ Олексій Кудрін, повідомляє «Інтерфакс».

«Перед нами зараз стоїть завдання щодо ПДВ по країні призначення по нафті і газові. Зараз ми визначаємо терміни і механізми такого переходу», - сказав міністр. «Це нове рішення, яке, радше, ми приймемо вже в найближчі місяці, але саме з погляду року, з якого ми на цей режим перейдемо», - додав він.

Він пояснив, що новий порядок істотно змінить систему оподатковування для підприємств-експортерів - ПДВ на нафту і газ буде платитися в країнах, що його споживають.

Разом з тим, за словами Олексія Кудріна, уряд Росії уже визначився щодо податкових новацій на 2005 рік, розробивши відповідні виправлення до законодавства. «Щодо податків на 2005 рік ми уже визначилися - це внесений податковий пакет. Інших пропозицій, швидше за все, не буде», - сказав міністр.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus