УКРАЇНА

20:50

22.05

Влада

На виборах в Одесі переміг віце-губернатор Антон Кіссе

0

Заступник голови Державної адміністрації Одеської області Антон Кіссе, за попередніми даними, лідирує на виборах у Верховну Раду в окрузі №136 Одеської області. Про це заявив представник окружної виборчої комісії.

Як повідомляють «Українські Новини», за його словами, за попередніми підрахунками, Кіссе набрав 10,5 тис. голосів, за ним йдуть депутат Одеської міської ради Володимир Рондін - 7,5 тис. голосів - і голова політичної партії «Яблуко» Михайло Бродський - 5,6 тис. голосів. На думку представника, остаточний підрахунок голосів не вплине на попередній підсумок голосування, тому що розрив голосів між кандидатами занадто великий.

Усього у виборах взяли участь 34,68 тис. виборців із 145,17 тис., внесених у списки. Таким чином, явка виборців склала близько 24%.

За А.Кіссе віддали свої голоси 10,2 тис. виборців, за голову правління громадської організації «Союз громадян Одеси», члена Партії зелених Володимира Рондіна - 7,8 тис., за лідера партії Яблуко» Михайла Бродського - 4,8 тис.

Прес-секретар Комітету виборців України Олександр Черненко в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» зазначив, що КВУ не зафіксував грубих порушень, що могли б істотно вплинули на результати виборів. Разом з тим, невеликі порушення все ж мали місце. Зокрема, це стосується невнесення до списків окремих виборців.

О.Черненко також зазначив дуже низький рівень кваліфікації дільничних комісій. В окрузі №136 - Приморський район і частина Малинівського району Одеси - проживають 149 тис. осіб, що мають право виборчого голосу.

30 травня проходили вибори депутата Ради в окрузі №136 Одеської області.

На виборах у Раду в березні 2002 року депутатом Ради в окрузі №136 був обраний голова Вищої ради юстиції Сергій Кивалов. Наприкінці лютого він склав повноваження депутата після призначення його членом Центвиборчкому.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus