УКРАЇНА

10:53

27.05

Влада

На виборах в Одесі – низька явка

0

Сьогодні у виборчому окрузі №136 Одеської області проходять вибори депутата Верховної Ради. За словами доповідача Парламентської Асамблеї Ради Європи Ханне Северінсен, вибори організовані добре. Северінсен разом зі своєю колегою Ренаті Вольвенд прибули опівдні 29 травня до Одеси для нагляду за парламентськими виборами, повідомляють «Українські Новини».

«Ми побували на 2 виборчих дільницях і в окружній виборчій комісії. Очевидно, одеська влада врахувала ситуацію в Мукачевому, і тому тут все організовано на високому рівні. Хочеться вірити, що підрахунок голосів на ділянках пройде без фальсифікацій», – відзначила Северінсен.

Вона стверджує, що відставка мера Мукачевого – не остання крапка у вирішенні питання, а для Ради Європи головне не партійна приналежність нового мера, а те, щоб вибори в Україні були демократичними.

Северінсен і Вольвенд мають намір продовжити відвідувати виборчі дільниці в Одесі, а наприкінці дня побувати в окружній виборчій комісії.

Тим часом Комітет виборців України відзначає слабку активність громадян у день голосування. Прес-секретар КВУ Олександр Черненко вважає, що це може бути пов’язане з похмурою і дощовою погодою в Одесі, а також з тим, що багато людей вранці пішли до церкви, оскільки сьогодні – Трійця. При цьому КВУ прогнозує і загалом низьку явку, що може сильно вплинути на результати виборів.

Черненко відзначив, що спостерігачі, безперешкодно допущені на дільниці, поки не зафіксували грубих порушень. Є лише дрібні порушення, що стосуються, зокрема, невнесення в списки виборців окремих громадян.

Як повідомив голова окружної виборчої комісії Олександр Купріянов, в окрузі №136 проживають 149 тис. осіб, які мають право брати участь у виборах.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus