УКРАЇНА

06:07

25.05

Влада

В Одесі систематично порушують права людини

0

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, яка прибула в Одесу з комплексною перевіркою дотримання прав людини, заявила, що в Одесі систематично порушуються права громадян. Про це Карпачова заявила в офіційній бесіді з мером Одеси Русланом Боделаном, повідомляють «Українські Новини».

За словами Карпачової, судячи зі звернень жителів Одеси, перше місце за кількістю допущених порушень займають судді, друге – одеські чиновники. Як зазначила омбудсмен, з 2003 року вона одержала 3,7 тисячі звернень жителів Одеської області, з яких 62% – з приводу недотримання цивільних прав, 28% – соціально-економічних, 10% – особистих.

Карпачова заявила, що має намір вивчити також ситуацію із захворюваністю СНІДом, туберкульозом і раком, приділити увагу проблемам дитячої смертності в регіоні, дотриманню законодавства при усиновленні і дотриманню прав військовослужбовців, а також вивчити ситуацію з проведенням реформи житлово-комунального господарства в Одесі.

За словами Карпачової, найближчим часом будуть створені незалежні від місцевої влади регіональні представництва з прав людини.

20 співробітників секретаріату омбудсмена сьогодні присутні на виборчих дільницях під час проміжних виборів до Верховної Ради в окрузі №136 Одеської області.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus