УКРАЇНА

09:09

24.05

Влада

«Нафтогаз України» і «Укрнафта» знижують ціни

0

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» знизила ціни на нафтопродукти у своїй мережі автозаправних станцій в середньому на 10%, 1 червня до аналогічних дій вдасться нафтовидобувна компанія «Укрнафта», більшістю акцій якої володіє «Нафтогаз України». Про це «Українським Новинам» повідомила прес-служба «Нафтогазу України».

Зараз «Нафтогаз України» утримує ціни на нафтопродукти в мережі власних АЗС на такому рівні: бензин А-95 - 2,9 гривні за літр, А-92 – 2,75 гривні, А-76 – 2 гривні, дизпаливо – 2 гривні.

Згідно з повідомленням, з огляду на різке зростання цін на нафтопродукти, Кабінет Міністрів дозволив «Укрнафті» реалізовувати нафту власного виробництва не через аукціони, де її скуповували нафтотрейдери, а безпосередньо нафтопереробним підприємствам.

Завдяки цьому «Укрнафта» зможе з 1 червня знизити ціни на нафтопродукти, зокрема уже відомо, що ціни на бензин А-76 і дизельне пальне також будуть встановлені на рівні 2 гривні за літр.

Зараз ведеться розрахунок цін на високооктанові марки бензину, які, за попередніми даними, також будуть нижчими за середньоринкові.

У мережу АЗС «Нафтогазу України» входить 127 станцій в 11 регіонах України, у мережу АЗС «Укрнафти» входить 210 станцій у більшості регіонів.

За останній тиждень ціни на нафтопродукти в Україні різко зросли. Після цього Кабмін домовився з учасниками нафторинку про заходи для стабілізації ситуації і прогнозує стабілізацію цін на нафтопродукти з початку червня.

Президент Леонід Кучма доручив Кабміну до 1 серпня створити резервний фонд нафтопродуктів для використання під час різкого підвищення цін. Також Кучма доручив Антимонопольному комітету, Міністерству палива та енергетики і Міністерству економіки вжити заходів для запобігання монополізації постачання нафти в Україну.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus