УКРАЇНА

05:28

24.05

Влада

Кучму в Стамбулі посадять за англійським алфавітом

0

Президент України на зустрічі голів держав Центральної Європи у румунському місті Мамаї сказав, що оптимістично дивиться на перспективи співпраці України та НАТО в контексті його запрошення на самміт до Брюсселя. Оптимізм українського президента поділяє і НАТО. В інтерв’ю «Українській службі BBC» речник альянсу Роберт Пшель сказав, що цей самміт має стати плідним та важливим з точки зору майбутнього вступу України до НАТО.

Пшель вважає, що участь України в цьому самміті дуже важлива для НАТО, адже стосунки між НАТО та Україною, як з політичної так і практичної точки зору, склалися досить добрі. Доказом цьому є візит генерального секретаря НАТО до Києва та поїздка українського прем’єр-міністра до Брюсселя.

Речник НАТО також позитивно відзначив намагання України реформувати збройні сили, а також проводити інші реформи, які можуть покращити стан демократії. При цьому Роберт Пшель зауважив, що така добра налаштованість НАТО по відношенню до України зовсім не пов’язана з присутністю українських військ в Іраку.

На запитання, за яким алфавітним порядком розсадять учасників самміту у Стамбулі - англійським чи французьким, Пшель зауважив, що очікується нормальна система розміщення за англійським алфавітом.

“Українські представники сидітимуть близько до генерального секретаря. Але це не так важливо” – сказав він.

Нагадаємо, на минулому самміті у Празі через те, що використовували французький, українська делегація опинилася в самому кінці столу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus