УКРАЇНА

11:06

24.05

Влада

США: Аллаві поки не прем’єр Іраку

0

Представники американської цивільної адміністрації заявили, що питання про те, хто стане новим прем’єр-міністром Іраку, натепер остаточно не вирішене . Вони також повідомили, що консенсусу щодо призначення на цю посаду члена Тимчасової керуючої ради Іраку Айяда Аллаві поки не досягнуто. Про це повідомляє «Газета.ru».

Спецпредставник генерального секретаря ООН в Іраку Лахдар Брахімі також не підтвердив інформацію про призначення Аллаві. «Питання полягає в тому, щоб обрати на цю посаду людину, яка би могла робити свою справу і з кандидатурою якої всі були б згодні. А цього ще не відбулося», – відзначило джерело в цивільній адміністрації США в Іраку

Держсекретар США Колін Пауелл заявив, що «США чекають висловлювань з боку спецпредставника генерального секретаря ООН в Іраку Лахдара Брахімі щодо питання про те, хто має стати новим прем’єр-міністром Іраку». «Ми поки не сформували позицію з питання про нового іракського прем’єра, тому що ми чекаємо, що з цього приводу скаже Брахімі», - зазначив Пауелл.

Про призначення прем’єр-міністром іракського уряду Айяда Аллаві повідомив сьогодні член Верховної керуючої ради (ВКР) Іраку Махмуд Отман.

Медик за освітою і мусульманин-шиїт за віросповіданням Айяд Аллаві багато років провів у вигнанні, де очолював опозиційну групу «Іракська національна згода». За свідченням Отмана, кандидатуру Аллаві одноголосно підтримали всі члени ВКР Іраку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus