УКРАЇНА

06:16

23.05

Влада

Нусер розповів Северинсен і Вольвенд про спокійні вибори

0

Співдоповідачі Парламентської Асамблеї Ради Європи Ханне Северинсен і Ренате Вольвенд зустрілися з мером Мукачевого (Закарпатська область) Ернестом Нусером і обговорили ситуацію в місті. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами керівника прес-служби виконавчого комітету Мукачівської міської ради Миколи Ришка, під час зустрічі мер і співдоповідачі ПАРЕ обмінялися думками про ситуацію довкола виборів мера Мукачевого, а також обговорили питання забезпечення інтересів національних меншин. «Нусер повідомив гостям, що самі вибори мера пройшли спокійно, хоча велика кількість спостерігачів вносили нервозність у роботу виборчої комісії. Зі слів Нусера, деякі події мали місце під час підрахунку голосів і фігурантами цих подій були народні депутати України», – сказав Ришко.

За його словами, Вольвенд і Северинсен зустрілися також із секретарем територіальної виборчої комісії Мукачевого Марією Стеблак.

Учора співдоповідачі ПАРЕ Северинсен і Вольвенд прибули в Україну. Вони зустрілися з головою Закарпатської облдержадміністрації Іваном Різаком.

Вольвенд і Северинсен планують спостерігати за перебігом виборів у Верховну Раду у виборчому окрузі №136 в Одеській області. Також вони мають намір зустрітися з кандидатами на виборах у Верховну Раду і місцеві органи влади.

Конгрес місцевої і регіональної влади Ради Європи закликав українську владу визнати недійсними результати виборів мера Мукачевого, що відбулися 18 квітня, і розглянути необхідність проведення нових виборів через припущені порушення.

Нагадаємо, що незалежні спостерігачі відзначали масові порушення на виборах мера Мукачевого. За їхнім свідченням, у день голосування відбулися погроми виборчих дільниць, біля самих ділянок часто вештались групи бритоголових суб’єктів. Крім того, після виборів з Мукачівської міської ради було викрадено протоколи і бюлетені голосування.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus