УКРАЇНА

08:04

23.05

Влада

На окрузі Ківалова – махінації зі списками

0

Коаліція громадських організацій «Свобода вибору», що спостерігає за підготовкою і проведенням виборів у Верховну Раду в окрузі №136 Одеської області, заявляє про порушення в роботі територіальних виборчих комісій. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами представника «Свободи вибору» Володимира Сентицького, голови деяких тервиборчкомів відмовляються надавати для перевірки списки виборців самим виборцям. Він також зазначив, що голови деяких тервиборчкомів не дають списки виборців членам комісій для ознайомлення і перевірки. Тоді як стаття 12 Закону «Про вибори народних депутатів України» ставить за обов’язок виборчим комісіям надавати громадянам списки виборців для ознайомлення. Зокрема, «Свобода вибору» відзначає порушення в правилах доступу до списків виборців на виборчих дільницях №4, №5, №13, №65,№47.

За даними «Свободи вибору», всього порушень, що можуть вплинути на результати виборів в окрузі №136, зафіксовані на ділянках, де зареєстровано 10% виборців округу.

Як повідомляв proUA, під час перевірки списків виборців у 136 виборчому окрузі виявлено 58 неіснуючих будинків. Особливістю округу є те, що чверть виборців у ньому – молодь і студенти (у районах, що входять до складу округу, велике скупчення студентських і робочих гуртожитків). Спостерігачі від громадських організацій зазначають, що саме ця категорія виборців стане найбільш «ласою» для адмінресурсу.

Вибори у Верховну Раду в окрузі №136 призначено на 30 травня 2004 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus