УКРАЇНА

15:45

20.07

Влада

АМК запустив агломашину №1 після капремонту

0

ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» (АМК, Луганська область) запустив агломашину №1 після капітального ремонту, проведеного в рамках реконструкції комбінату корпорацією «Індустріальний союз Донбасу» (ІСД, Донецьк) разом з компанією Duferco (Швейцарія). Про це повідомив представник підприємства.

«Під час ремонту було замінено охолоджувач повернення, привід агломашини, барабан вторинного змішування шихти, газоходи і газовий колектор. Це дозволило відновити виробничу потужність машини до проектних 912 тис. тонн на рік», - сказав він.

Зараз на АМК працює 6 агломашин.

Нагадаємо, що Алчевський металургійний комбінат зупинив на ремонт агломашину №1 у березні поточного року.

На початку поточного року комбінат почав модернізацію на стані-2800, що планується завершити протягом 2004 року. Під час модернізації виробництво прокату на стані планується збільшити на 83% до 963 тис. тонн на рік.

Реконструкція АМК, що розрахована на 5 років і закінчиться 2007 року, ведеться без зупинки основного виробництва і дозволить збільшити щорічні обсяги випуску чавуну до 5 млн. тонн і сталі - до 6,5 млн. тонн.

У вересні 2003 року корпорація «ІСД» разом з компанією Duferco розпочали докорінну реконструкцію комбінату. Договори про проведення реконструкції і постачання устаткування були підписані з австрійською компанією Voest Alpine. За даними ІСД, з жовтня 2003 року до середини квітня 2004 р. на будівництві ОНРС освоєно 17 млн. грн., з них у березні - 6,2 млн. грн.

На АМК заплановано встановити дві МНЛЗ потужності по 2,5 млн. тонн сталі на рік кожна. У рамках програми розвитку комбінату передбачається також установити нову доменну піч і кисневий блок.

Довідка: Алчевський меткомбінат - підприємство з повним металургійним циклом - є монополістом в Україні з виробництва товстого нержавіючого листа, сталей спеціального призначення, а також сталевого дробу. Його виробничі потужності дозволяють щорічно виплавляти близько 50 тис. тонн товстого нержавіючого листа завтовшки 5-20 мм, 20 тис. тонн сталевого двошарового листа (єдине виробництво в Україні) і 30-35 тис. тон сталевого дробу (єдине виробництво в СНД).

Продукція АМК одержала сертифікати якості міжнародних сертифікаційних організацій Англії, Німеччини, США і Норвегії.

У 2003 році АМК збільшив обсяги виробництва готового прокату, за оперативними даними, на 9,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 2775 тис. тон.

26 травня останній держпакет акцій Алчевського меткомбінату розміром 23,86% був проданий на торгах Донецької фондової біржі (ДФБ) за 5,5 млн. грн., що в 3,3 рази нижче за його номінальну вартість. Покупець пакету не розголошується.

Корпорації «ІСД» належить 32,12% акцій ВАТ, нерезидентам - 42%, усі права на управління цими пакетами знаходяться в «ІСД» на довгостроковій основі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus