УКРАЇНА

14:51

26.05

Влада

Україна не координуватиме вступ у ВТО з країнами ЄЕП

0

Україна не має наміру координувати процес вступу до Всесвітньої торговельної організації (ВТО) з країнами-членами Угоди про формування Єдиного економічного простору (ЄЕП), і збирається вступити у ВТО якнайшвидше. Про це заявив на черговому брифінгу в Києві сьогодні, 28 травня, заступник голови адміністрації президента України - керівник Головного аналітичного управління адміністрації Василь Базів, повідомляє «UAtoday».

«Наша позиція полягає в тому, що кожна країна вже пройшла свій відрізок часу і має йти далі своїм шляхом», - заявив Василь Базів, відповідаючи на питання журналістів про узгодження дій щодо вступу до ВТО з країнами, що формують ЄЕП.

«Головне - не те, щоб вступити (у ВТО) разом або окремо, а те, щоб вступити якнайшвидше», - наголосив В.Базів. Разом з тим він зазначив, що, знайшовши членство у ВТО, Україна має намір допомагати своїм партнерам по ЄЕП увійти в цю організацію.

«Уже зроблено великий шматок роботи, і наша держава не має наміру зменшувати інтенсивність свого просування у ВТО», - наголосив керівник управління.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus