УКРАЇНА

11:53

21.05

Влада

Фахівцям Мін’юсту – найвищі зарплати і квартири

0

З 1 липня 2004 року фахівці законопроектних підрозділів Міністерства юстиції України отримуватимуть зарплату від 2 тисяч гривень і більше. Це буде найвища зарплата державних службовців в країні, вона перевищуватиме нинішні зарплати цієї ж категорії держслужбовців у 3-5 разів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мін’юсту.

З фахівцями Мін‘юсту, які будуть залучені до розробки законопроектів, будуть укладені контракти, в яких Міністерство юстиції зобов‘яжеться встановити відповідний рівень заробітної плати та забезпечити постійним житлом, повідомив перший заступник міністра юстиції, голова конкурсної комісії Анатолій Заєць.

До 19 червня в Міністерстві юстиції триватиме конкурс на заміщення вакантних посад серед фахівців у галузі нормопроектування. Для участі у конкурсі кандидати розшукуватимуться серед практиків-нормопроектувальників, представників наукових кіл, а також викладацького складу вищих навчальних закладів, зокрема, регіональних вузів, по всій Україні.

Кабінет Міністрів вніс відповідні зміни до актів, що регулюють фонд заробітної плати та надав право Міністру юстиції України встановлювати надбавки до заробітної плати окремих категорій державних службовців.

З 1 липня 2004 року Мін‘юст України стане єдиним розробником проектів законів у сфері публічного права – конституційного та цивільного права, з питань судоустрою, судочинства та підприємництва. З 1 січня 2006 року Міністерство юстиції стане головним розробником всіх проектів законів, що розробляються в Україні.

У зв‘язку із суттєвим збільшенням повноважень, що переходять до головного юридичного відомства, Міністерств юстиції поступово збільшить на 200 осіб штат фахівців, що залучатимуться виключно до законопроектної роботи. Зокрема, з 1 липня штат відомства буде збільшено на 50 фахівців-нормопроектувальників, з 1 січня 2005 року – на 75, з 1 січня 2006 року – ще на 75 фахівців цієї галузі.

Анатолій Заєць також повідомив, що наступний конкурс по відбору фахівців-нормопроектувальників, які займатимуться законопроектною роботою, Міністерство юстиції проведе у жовтні-листопаді цього року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus