УКРАЇНА

10:42

24.05

Влада

Кінах – практично кандидат в президенти

0

Сьогодні політична рада Партії промисловців та підприємців України підтвердила рішення з’їзду ПППУ брати участь у виборах президента-2004. Політрада звернулася до територіальних партійних організацій з пропозицією підтримати висунення лідера партії Анатолія Кінаха кандидатом в президенти. Про це повідомив кореспондент «proUA».

Тепер питання участі партії у президентській кампанії повинен розглянути другий етап ІІІ з’їзду ПППУ, який орієнтовно відбудеться в першій декаді липня. “Я буду брати участь у виборах, щоб виправдати довіру тих, хто мене висуває”, – заявив під час прес-конференції Анатолій Кінах.

За словами Кінаха, угода про співпрацю з НДП лише перша на шляху підготовки до наступних парламентських виборів. ПППУ також планує об’єднуватися з іншими близькими за ідеологією політичними та громадськими організаціями. Партія, за словами її лідера, робитиме все, щоб виборчий процес був прозорим, а його учасники мали рівні права. “Така ситуація, яка виникла в Мукачевому є неприпустимою”, – сказав Кінах.

Коментуючи різке подорожчання нафтопродуктів, Кінах сказав, що в умовах зростанні світових цін на нафту не можна було допускати, щоб перед подорожчанням експорт нафти з України безконтрольно збільшувався у 4 рази, два нафтопереробні заводи закривалися на ремонт. За його словами, ще більше спровокував зростання цін аукціон з продажу нафти, який відбувся 24 травня. Кінах закликав уряд проводити виважену політику для врегулювання ситуації і не піддаватися спокусі застосування ручних методів управління економікою, оскільки вони в кінцевому результаті призводять до ще більш негативних наслідків. Кінах натомість запропонував розробити гнучку акцизну політику держави і здійснення товарних інтервенцій, щоб зміна ситуації на зовнішніх ринках не призводила до різких стрибків цін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus