УКРАЇНА

08:01

24.04

Влада

Суд над Ходорковським відклали

0

Мещанський суд Москви переніс попередні слухання у справі Михайла Ходорковського. Про це повідомив один з адвокатів екс-глави ЮКОСа Юрій Шмідт, повідомляє «Газета.ru».

За словами адвоката, слухання перенесені за проханням громадянського позивача - представника податкової служби, який попросив суд надати йому додатковий час для ознайомлення з матеріалами справи.

Таким чином, зазначив адвокат, сьогодні питання про об’єднання справ Ходорковського і Лебедєва вирішено не буде. Зараз вирішується питання про призначення нової дати попереднього слухання.

Раніше під час попереднього слухання суд встановив, що з трьох томів звинувачувального висновку, що було вручено Ходорковському, «випав один листок», який був вручений йому за декілька днів. Допущене слідством порушення при врученні звинувачувального висновку Ходорковському, знайшла суддя Ірина Колесникова.

За словами Шмідта, суд вважає, що це «серйозне порушення прав обвинувачуваного».

«У зв’язку з цим було вирішено вручити підсудному заново всю копію звинувачувального висновку», – сказав Шмідт, відзначивши, що зараз суд вирішує питання про те, як це можна зробити технічно. Водночас , зазначив адвокат, захист не вважає цю обставину серйозним порушенням прав Ходорковського.

Крім того, Шмідт повідомив, що в письмовому вигляді суду було раніше представлено клопотання про об’єднання справ Ходорковського і глави МЕНАТЕПa Платона Лебедєва і це клопотання прийняте і підшито до справи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus