УКРАЇНА

18:41

25.06

Влада

Посилено нагляд над виробництвом та імпортом алкоголю і тютюну

0

Кабінет Міністрів доручив активізувати перевірки підприємств-виробників спирту та алкогольних напоїв, а також імпортерів алкоголю в 2004 році, повідомляють «Українські Новини».

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну від 26 травня «Про затвердження плану заходів щодо запобігання і протидії незаконному виробництву спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, їхньої фальсифікації на 2004 рік».

Кабмін, зокрема, доручив ДПАУ, МВС і Держкомітету з технічного регулювання і споживчої політики до 1 червня перевірити дотримання підприємствами-виробниками алкоголю і сигарет порядку видачі ліцензій.

Кабмін доручив Податковій, МВС і СБУ в травні-червні перевірити цільове використання спирту виробниками спирту і підприємствами, що одержують спирт для виробництва непідакцизної продукції.

Кабмін доручив Міністерству аграрної політики, Міністерству економіки, Податковій та МВС протягом року провести спільні перевірки щодо забезпечення підприємствами встановленого рівня цін на алкоголь і сигарети.

Кабмін також доручив Податковій, МВС і Держмитслужбі провести перевірки імпортерів алкоголю на предмет маркування напоїв залежно від їхньої міцності.

Кабмін також доручив відомствам у травні-червні розробити законопроект, що передбачає введення кримінальної відповідальності за незаконне виробництво та оборот алкоголю і сигарет; розробити проект Державної програми реструктуризації спиртової галузі; забезпечити створення акцизних складів на державних підприємствах-виробниках спирту.

Нагадаємо, що в березні Президент Леонід Кучма доручив Кабміну підсилити контроль за виробництвом і оборотом спирту, алкогольних і тютюнових виробів.

У лютому Кучма доручив Кабмінові до 1 червня створити і впровадити єдину державну систему обліку виробництва, транспортування, збереження, оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями, а також створити спеціалізовану систему роздрібної торгівлі алкоголем і сигаретами.

Ємність українського ринку алкоголю фахівці оцінюють у 30-35 млн. дал/рік.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus