УКРАЇНА

20:51

27.05

Влада

Жириновський вимагає страчувати гомосексуалістів

0

Лідер фракції ЛДПР Володимир Жириновський закликає ввести страту за гомосексуалізм. Жириновський вважає, що гомосексуалізм - це один з найнебезпечніших злочинів.

Сьогодні на пленарному засіданні парламентарії відхилили в першому читанні внесений депутатами Зелімханом Муцоєвим, Геннадієм Райковим, Гаджі Махачевим і Вадимом Булавиновим проект закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу», що передбачає карне покарання за гомосексуалізм. За необхідних 226 голосів законопроект підтримали 58 депутатів, «проти» - 34, утримався один.

Нагадаємо, ще в 2002 році Геннадій Райков разом з колегами з групи «Народний депутат» запропонував доповнити КК РФ статтею, відповідно до якої «протиприродне задоволення полової потреби чоловіка з чоловіком (мужеложество, педерастія) карається позбавленням волі терміном від 1 до 5 років».

Автори виправлення стверджували, що цей проект закону «спрямований на зміцнення суспільної моралі і здоров’я громадян, а також сприятиме боротьбі з венеричними захворюваннями і СНІДом, із залученням неповнолітніх у заняття проституцією, з поширенням порнографії».

Також в законопроекті було особливо наголошено, що жіночий гомосексуалізм — «лесбіянство» — не є злочином.

За матеріалами «Утро.ру», «NewsProm.ru», «Газета.ru»

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus