УКРАЇНА

02:33

27.05

Влада

Евакуйованим з Іраку заборонили спілкуватися з журналістами

0

Евакуйованим з Іраку співробітникам кампанії «Інтеренергосервіса» заборонили спілкуватися з журналістами. Як повідомляє «КоммерсантЪ», зустріч евакуйованих на аеродромі МНС у Раменському минула в обстановці майже жалобного мовчання. Причиною стала негласна вказівка керівництва, яке категорично заборонило співробітникам спілкуватися з журналістами.

Нагадаємо, вчора в Москву з Іраку літаком МНС евакуйовано 100 співробітників компанії «Інтеренергосервіс». Тим же рейсом на батьківщину доставлено труни з тілами двох загиблих при обстрілі колег.

Як повідомляє «КоммерсантЪ», евакуйовані з похмурими обличчями заходили в автобус, на якому їх повинні були везти в готель, не звертаючи уваги на журналістів, які намагалися докричатися до них . Коли останній працівник «Інтеренергосервіса» зайшов у салон, двері автобуса наглухо закрили. Журналістам нічого не залишалося, як стрибати перед вікнами транспортного засобу і показувати пасажирам записки з питаннями. Зав’язався діалог мовою жестів. Припустімо, на питання: « Чи було вам страшно?» – люди мотали головами. А на питання: « Чи шкодуєте, що виїхали?» – кивали ствердно.

Причина небалакучості співробітників компанії незабаром прояснилася. Як пошепки повідомив кореспондентові «Комерсанта» один із прилетілих, керівництво «Інтеренергосервіса» дало працівникам негласну вказівку не мати ніяких контактів з журналістами.

Представників «Інтеренергосервіса», у яких можна було б з’ясувати причини такої таємності, на аеродромі не було.

«Інтеренергосервіс» виявився останньою російською компанією, співробітники якої продовжували роботу в Іраку. З початку квітня цю країну залишили фахівці, що працювали за контрактом, близько 20 кампаній. Загальна вартість контрактів, які російські компанії були змушені заморозити в Іраку, перевищує $1,3 млрд.

На тлі масового від’їзду співробітників інших компаній, що вирішили, що залишатися в країні занадто ризиковано, завзятість «Інтеренергосервіса» виглядала дивною. Навіть після того, як 10 травня в Іраку був убитий співробітник «Інтеренергосервіса» Олексій Конорєв, а двоє його колег Олександр Гордієнко й Андрій Мещеряков захоплені в заручники, гендиректор «Інтеренергосервіса» Олександр Абрамов заявляв, що це не перешкодить компанії продовжити виконання укладених контрактів. З’явилися навіть чутки про те, що під прикриттям «Інтеренергосервіса» в Іраку працює російська розвідка.

Утім, прес-секретар посольства РФ у Багдаді Станіслав Тютін у розмові з кореспондентом Ъ назвав ці чутки «абсолютно необґрунтованими».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus