УКРАЇНА

10:55

24.05

Влада

Мін’юст не давав згоди на підвищення цін на проїзд у Києві

0

Міністерство юстиції України спростовує заяву представника Київської міськадміністрації про реєстрацію київським міськуправлінням юстиції розпорядження про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті столиці, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Розпорядження Київміськадміністрації від 12 березня 2004 року «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків на проїзд у міському пасажирському транспорті в звичайному режимі руху» не було зареєстровано Київським міськуправлінням юстиції. Листом від 26 березня №12-04-297 міськуправління відмовило в реєстрації цього розпорядження, наголошують у Мін’юсті.

Підставою для відмови була невідповідність положень розпорядження чинному законодавству України. Зокрема, розпорядження суперечило положенням Цивільного і Господарського кодексів, порушувало антимонопольне законодавство і законодавство в сфері захисту прав споживачів, а також містило низку інших порушень.

У підсумку це розпорядження не набуло чинності і не може застосовуватися на території Києва, зазначає Мін’юст.

Відповідно до чинного законодавства, розпорядження має бути скасоване органом, що видав його, у п’ятиденний термін із дня одержання відмовлення в держреєстрації.

Для рішення питання зміни тарифів на проїзд у столиці Київська міськадміністрація повинна розробити і видати нове розпорядження, а потім подати його на реєстрацію в столичне міськуправління юстиції у встановленому порядку, наголошує Мін’юст.

Як повідомлялося, начальник головного управління цінової політики Київміськадміністрації Василь Яструбинський заявив журналістам у четвер, що Київське міськуправління юстиції 19 березня зареєструвало розпорядження міськадміністрації про підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті.

Однак за кілька днів у міськадміністрацію з управління юстиції надійшов лист, у якому йшлося, що дане розпорядження скасовується. На думку юристів Київміськадміністрації, «дане розпорядження дійсне, тому що його реєстрація не скасована встановленим чином», сказав він.

Сьогодні Київська міськрада поставила за обов’язок міськадміністрації вжити заходів для підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті. Відповідно до рішення Київради, столична міськадміністрація повинна вжити термінових заходів щодо запровадження тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, затверджених розпорядженням від 12 березня 2004 року, зареєстрованим Київським міськуправлінням юстиції 19 березня.

З початку березня київське управління юстиції двічі відмовляло в реєстрації розпорядження про підвищення тарифів на проїзд у Києві. Ціну за проїзд у міському транспорті столиці пропонують підвищити до 80 коп.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus