УКРАЇНА

16:40

20.05

Влада

Самбур і Воротніком керує Медведчук та Васильєв?

0

Голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко заявив, що судові позови на засоби масової інформації, які подають Марія Самбур та Валерій Воротнік, мають на меті дестабілізувати нормальну роботу видань, постійно тримати їх в напрузі, чинити на них психологічний тиск. Про це «proUA» повідомили у прес-службі “Нашої України”.

За словами Томенка, позивачі добре усвідомлюють, що виграти подібні позови надзвичайно складно. Й наводить як приклад свою судову тяганину із газетою «2000». “Двоє моїх представників постійно задіяні в цій справі, але відповідач знаходить різні приводи не з’являтися в суд, через що процес обіцяє затягнутися на невизначений час,» – зауважив він.

Томенко вважає, що дії Самбур та Воротніка наочно демонструють, що таке розрекламований «кризовий менеджмент» у засобах масової інформації. На його думку, це також свідчить про те, якими є уявлення про свободу слова всієї команди, яку представляють ці особи. “Якщо Джангіров та Корчинський є рупором «друзів преси» Медведчука та Васильєва, то тандем Самбур-Воротнік є їхніми руками,» – зазначив він.

Народний депутат зауважив, що з приходом Савенка на Перший національний телеканал зникли прямо ефірні дебати політиків. А представники «Центру кризової журналістики» пропонують викинути з прямого ефіру трансляцію засідань Верховної Ради, оскільки народні депутати нібито демонструють низьку правову культуру.

“Парадокс: програма «Проте», виявляється, має високу культуру, а представники законодавчого органу держави такої культури не мають,» – відзначив Томенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus