УКРАЇНА

01:12

27.03

Влада

Львівські вчителі можуть припинити голодування ще сьогодні

0

Сьогоднішнє засідання сесії Львівської міської ради розпочалося з розгляду вчительських проблем. Під час спільного засідання депутатів, міського голови та голодуючих було прийнято рішення утворити робочу групу, яка на місці опрацювала б усі можливі варіанти і дійшла до компромісу, повідомляє кореспондент «proUA».

До комісії увійшли депутати Львівської міськради, що є директорами шкіл, заступник мера Львова з фінансових питань Любов Максимович, лідер страйкового комітету вчителів Ігор Шлапак і представники груп і фракцій Львівської міськради.

Після кількох годин роботи, члени робочої групи таки дійшли до спільного знаменника. Як повідомив депутат Юрій Кужелюк, комісія вирішила, що депутати міськради приймуть ухвалу, згідно із якою буде зарезервовано на виплати учасникам протестів 2,8 млн грн. Міський голова повинен її підписати і тоді ж вчителі припиняють голодувати та зобов’язуються оголосити мораторій на проведення протестних акцій до кінця року.

Водночас, в проекті зазначено, що міський голова має звернутися до Кабміну і Верховної Ради, щоби ці питання були врегульовані на державному рівні. Зараз проект ухвали остаточно опрацьовується і вже найближчим часом буде запропонований на розгляд депутатів.

Нагадаємо, що 5 вчителів: Ольга Максимів (школа №36), Петро Шкронько (школа №99), Вячеслав Ковпак (школа №31), Василь Копів (школа №66), Ігор Шлапак (школа №43), почали голодовку у будівлі Львівської міської ради з вимогою виплати заборгованості по зарплаті.

7 вчителів шкіл №2, 36, 55, 76, 83 і дошкільної установи №134 у Львові проводили голодовку у будівлі Франковськой районної адміністрації Львова з 26 по 30 квітня з вимогою виплати заборгованості по зарплаті.

У Львівській області 18 тис. вчителів вимагають в судах виплати 37,3 млн. грн зарплати, з них у Львові 10171 на 25 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus