УКРАЇНА

22:29

22.05

Влада

НБУ спрощує процедуру переказу іноземної валюти фізособами

0

Національний банк України готує нову редакцію Інструкції, яка буде регулювати правила здійснення переказу іноземної валюти фізичними особами і якою буде передбачено збільшення суми для переказу громадянами майже вдвічі без відкриття банківських рахунків і без надання підтвердних документів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі НБУ.

Це дозволить скоротити кількість переказів, які робляться однією особою, тим самим зменшити для неї їх сукупну вартість.

НБУ підготував проект змін до Закону України „Про платіжні системи та переказ грошей в Україні”, який передбачає доповнення п.12.1 ст.12 Закону вимогою щодо визнання недійсними в умовах угод між платіжними системами та їх агентами пунктів обмежень прав банків щодо участі в інших системах переказів коштів.

«На наш погляд цей пункт створить більш конкурентне середовище між платіжними системами, які працюють в Україні, що в свою чергу призведе до зменшення вартості їх послуг», – йдеться у повідомленні НБУ. Підвищення конкуренції між основними учасниками ринку міжнародних переказів також прискорить вирішення й інших питань: системи прискорять впровадження переказів в інших валютах, насамперед ЄВРО, що позбавить громадян від додаткових витрат на конвертацію валют у випадку переказів з країн Євросоюзу.

Коли саме вступить в силу вищезгадана інструкція і почнуть діяти нові правила в повідомленні не зазначається.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus