УКРАЇНА

18:48

20.05

Влада

Кучма підписав указ по “Євробаченню”

0

Президент України Леонід Кучма підписав Указ «Про проведення пісенного конкурсу «Євробачення - 2005». Документ виданий з метою забезпечення належної організації і проведення в Україні у 2005 році пісенного конкурсу «Євробачення - 2005». Президент узяв під свій патронат проведення конкурсу, повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з документом, створено Оргкомітет з підготовки і проведення «Євробачення - 2005», головою якого призначений прем’єр-міністр України Віктор Янукович.

Кабміну доручено: у двотижневий термін затвердити персональний склад оргкомітету; розробити і затвердити план заходів з підготовки і проведення пісенного конкурсу «Євробачення - 2005».

Кабінет Міністрів, Київська міськдержадміністрація мають забезпечити реалізацію зазначеного плану заходів; вирішити у встановленому порядку питання фінансування у 2004 році витрат, пов’язаних з підготовкою і проведенням пісенного конкурсу, а також передбачити в проектах бюджетів на 2005 рік відповідні витрати.

Держкомітету телебачення і радіомовлення доручено організувати широке освітлення в ЗМІ заходів щодо підготовки і проведення пісенного конкурсу «Євробачення - 2005».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus