УКРАЇНА

16:50

20.05

Влада

«Міжнародна амністія» занепокоєна ситуацією в Україні

0

Правозахисна організація «Міжнародна Амністія» оприлюднила щорічний звіт у якому, наголошується, що з року в рік не змінюється важка ситуація з катуванням та тортурами в органах дізнання в Україні. Як зазначено у звіті, лише за минулий рік було зареєстровано 12 тисяч таких випадків, повідомляє «Українська служба BBC» .

Речниця організації в Україні Антоніна Тарановська повідомила, що «в тому році було зареєстровано близько 12 тисяч фактів катувань. Це лише ті факти про які було заявлено самими особами».

Антоніна Тарановська також відзначила, що „найчастіше тортурам піддаються затримані в міліцейських відділках підчас попереднього слідства. В нашій доповіді зазначається, що ті методи, які застосовує міліція до затриманих найчастіше це – підвішування людей у незручних позах за руки, сковування кайданами, перекривання доступу повітря з допомогою різних там заходів, як от протигазів, і катування електрошоком. «Міжнародна амністія» зазначає, що від такого поводження, від травм, люди вмирали і є задокументовані випадки смерті людей”.

«Міжнародна амністія» також стурбована насильством проти жінок в Україні, станом зі свободою слова і зокрема повільним розслідуванням справи Георгія Ґонґадзе.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus