УКРАЇНА

08:13

22.06

Влада

НАТО розмірковує, куди посадити Кучму

0

НАТО запросить президента України Леоніда Кучму на самміт у Стамбулі, який має відбутися наступного місяця. Як повідомляє «Українська служба BBC» , про це учора заявив представник Альянсу. Нагадаємо, що головною перешкодою на шляху запрошення було занепокоєння західних членів Альянсу політичними подіями та долею демократичних реформ в Україні.

За його словами, Кучма все одно мав прибути до Стамбула на зустріч з лідерами Ради Євро-Атлантичного Співробітництва НАТО, – тож було вирішено, що Альянс більше виграє від залучення його до самміту НАТО, аніж від намагання тримати його осторонь. Таке рішення, за словами представника НАТО, ухвалене попередньо, і його ухвалять остаточно, якщо до п’ятниці ніхто з союзників не висловить принципових заперечень.

Водночас, цю нагоду буде використано, аби, за словами представника Альянсу, заохотити Україну до подальших реформ державного управління, збройних сил і розвитку свободи слова.

За словами представників НАТО, дотепер не вирішено, де пан Кучма сидітиме на саміті. Коли український президент без запрошення з’явився на саміт НАТО у Празі 2002 року, – 46 країн Ради Євро-Атлантичного Спіробітництва, представники яких на зустрічі сиділи за столом за англійським алфавітом, пересіли за алфавітом французьким. Внаслідок цього пан Кучма опинився за столом далеко від політичних лідерів США та Великої Британії, поруч з якими мав би сидіти за початковим принципом.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus