УКРАЇНА

14:21

27.05

Влада

New York Times зізналася в неправді

0

Газета New York Times визнала серйозні недоліки у висвітленні іракської теми. У редакційній статті відзначається, що після уважного вивчення сотень матеріалів про підготовку до війни в Іраку були виявлені численні випадки посилань на неперевірені факти і заяви, що стосуються наявності в країні зброї масового знищення і зв’язків Багдад з міжнародними терористами. Про це повідомляє «ИТАР-ТАСС».

«Ці статті, написані різними авторами на різні теми, мають одне спільне: вони більшою або меншою мірою ґрунтувалися на інформації, наданій іракськими інформаторами, перебіжчиками та емігрантами, які хотіли змінити режим в Іраку і довіра до яких дедалі активніше ставиться під питання в останні тижні, – зазначається в статті. – Оглядаючись назад, ми мали би бути більш агресивними в повторній перевірці їхніх заяв зважаючи на появу нових свідчень або їхньої відсутності».

Аби виправдати журналістів, газета пише, що «заяви вигнанців найчастіше охоче підтверджувалися офіційними представники США, які були переконані в необхідності втручання в Іраку».

Газета наводить цілий ряд прикладів публікації відомостей з неперевірених джерел. Зокрема, 20 грудня 2001 року на її сторінках була поміщена стаття, заснована на заявах одного з перебіжчиків, який нібито особисто працював над проектом реконструкції секретних об’єктів для виробництва біологічної, хімічної і ядерної зброї.

Під час війни в Іраку не було знайдено ознак розробки режимом Саддама Хусейна зброї масового знищення. Також не були знайдені і нібито продані Іраку українські радарні комплекси пасивного виявлення «Кольчуга».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus