УКРАЇНА

01:51

19.06

Влада

У Росії зимітують політ на Марс

0

На початку 2006 року в Інституті медико-біологічних проблем РАН (Москва) почнеться 500-добова імітація польоту на Марс шести добровольців. У штучно створених блоках і модулях умовного «корабля-тренажера» їм належить виконати програму реального міжпланетного польоту, включаючи імітацію спуска злітно-посадочного модуля на поверхню Марса. Про це на сьогоднішньому міжнародному семінарі за участю російських і закордонних учених розказав академік Анатолій Григор’єв, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

У відсіках тренажерного корабля загальним обсягом 300 куб. метрів інженери, біологи, лікарі мають провести сотні експериментів і перевірок по управлінню і ремонту бортових систем, забезпеченню надійного зв’язку, мікробіологічній і радіаційній безпеці, цілій програмі життєзабезпечення польоту. Єдиним винятком стане відсутність невагомості, що на Землі неможливо створити, наголосив технічний директор проекту Євгеній Дьомін.

Російські вчені розраховують домовитися із західними колегами про фінансову та організаційну підтримку експерименту, включаючи відбір добровольців для 500-денної «космічної епопеї в Москві».

Слідом за цією першою, а потім і іншими імітаціями можна порушувати питання про створення спільними зусиллями дійсного міжпланетного корабля і здійснення у 2016-2018 роках реального польоту на Марс, коли «червона планета» знову наблизиться на мінімальну відстань від Землі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus