УКРАЇНА

16:58

19.01

матеріали по темі:

Влада

“Наша Україна” відмежовується від екстремістів

0

“Наша Україна» відмежовується від акцій екстремістських політичних сил, під час яких згадувалося ім’я лідера блоку Віктора Ющенка, повідомили «proUA» у прес-службі «Нашої України».

«Наша Україна» відзначає, що протягом останнього місяця почастішали випадки використання прізвища лідера блоку Віктора Ющенка екстремістськими політичними силами під час проведення ними акцій, які «несумісні з ідеологією, яку сповідує «Наша Україна».

«Влада організовує заходи маргінальних радикально-екстремістських угруповань, озброєних символікою Блоку Ющенка для створення потрібної «картинки», яка потім тиражується засобами масової інформації. Таким чином ім’я лідера «Нашої України» намагаються пов’язати із силами й діями, до яких блок і Віктор Ющенко не мають ніякого відношення», - говориться в заяві прес-служби.

Прес-служба наголошує, що всі заходи, які проводить блок Віктора Ющенка, анонсуються на офіційному сайті www.razom.org.ua.

Незабаром розпочнеться президентська кампанія, відповідно, значно зросте і кількість масових заходів за участю Віктора Ющенка. “Сьогодні є всі підстави говорити про те, що влада не відмовиться від своєї заяложеної тактики – підсилати псевдоприхильників на заходи Ющенка й організовувати шабаші, прикриваючись «Нашою Україною», - говориться в заяві.

Прес-служба блоку Віктора Ющенка закликає колег-журналістів та громадян «остерігатися «політичних підробок» і не робити поспішних висновків».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus