УКРАЇНА

20:49

27.05

Влада

Кабмін: фінансування ЄЕП обов’язково окупиться

0

Очікуваний економічний ефект від функціонування ЄЕП досить істотний для України і має принести велику користь. Саме тому в травні цього року Кабмін ухвалив виділити кошти на здійснення заходів щодо формування Єдиного економічного простору в розмірі 2,7 млн. грн., повідомляє «Главред».

В уряді відзначають, що кошти були виділені на цілком законних підставах, їх витрачання контролюється відповідними державними органами і відповідний звіт про це буде підготовлений наприкінці року.

Кошти виділені головним чином на фінансування розробки проектів міждержавних правових актів для забезпечення основи функціонування ЄЕП (українська сторона має розробити 16 законопроектів) і фінансування роботи представників країни в організаційній групі ЄЕП.

Згідно з попередніми підрахунками, від реалізації умов Угоди Україна може виграти 460 млн. дол. за рахунок скасування експортного мита на російські товари; 360 млн. дол. за рахунок зниження ціни російського газу і нафти при скасуванні експортного ПДВ на ці товари; 250 млн.дол. – від збільшення експорту українських товарів, на які сьогодні розповсюджуються спеціальні захисні заходи; 180 млн.дол. за рахунок збільшення взаємного товарообігу при відмовленні від вилучень з режиму вільної торгівлі. Загалом Україна може одержати до 1,25 млрд. дол.за рік.

Нагадаємо, народний депутат Ярослав Кендзьор звернувся до прем’єр-міністра України Віктора Януковича з депутатським запитом з приводу нецільового використання коштів резервного фонду держбюджету на формування Єдиного економічного простору.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus