УКРАЇНА

20:53

22.05

Влада

Мінпромполітики зрозуміло, як забезпечити всіх коксом

0

Проблема забезпечення вітчизняних металургійних підприємств коксом має бути вирішена за рахунок збільшення видобутку коксівного вугілля в Україні і зниження норм витрати коксу при виплавці чавуна.

Про це заявив міністр промислової політики Олександр Неустроєв на прес-конференції, коментуючи складну ситуацію з забезпеченням коксом «Запоріжсталі», повідомляє «Інтерфакс».

Міністр повідомив, що дефіцит коксу в Україні викликаний, окрім малого видобутку коксівного вугілля в Україні, проблематичністю його імпорту з Росії, де раніше закуповували цю продукцію меткомбінати «Запоріжсталь», «Криворіжсталь» і Маріупольський меткомбінат ім.Ілліча.

«Зараз і «Криворіжсталь» змушена скорочувати обсяги виробництва через недостачу коксу», - сказав міністр, додавши, що підприємство при виплавці чавуна витрачає коксу менше (460 кг/тонна),ніж інші меткомбінати (600-650 кг/тонна).

«Є інші технології, що дозволяють знижувати споживання коксу», - повідомив О.Неустроєв.

Як повідомлялося, «Запорожсталь» зараз працює з перебоями через найгостріший дефіцит коксу: наприкінці квітня підприємство на кілька днів вимушено зупинило одну з доменних печей (ДП), а зараз домни простоюють три-чотири години на добу.

Зараз на складах підприємства - не більш ніж 200 тонн коксу, хоча для роботи однієї доменної печі, яких на меткобінаті є п’ять, на годину потрібно близько 60 тонн.

Основним постачальником коксу на комбінат є «Запоріжкокс», що не поставляє підприємству навіть запланованих (за балансовим розподілом – ІФ) обсягів.

«Запоріжсталь» - одне з найбільших в Україні метпідприємств. Робить гарячокатаний і холоднокатаний лист товщиною 0,5-7,0 мм з вуглецевих, низьколегованих, легованих і нержавіючих сталей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus