УКРАЇНА

07:41

27.04

Влада

Медики: отруєння дітей у Києві викликано ротовірусом

0

Медики виявили антиген ротовірусу в 16-ти працівників Київської молочної фабрики-кухні дитячого харчування №1. Усього на фабриці працює 31 людина. Про це «proUA» повідомили в середу в прес-службі Міністерства охорони здоров’я.

25 травня в лабораторії Київської медичної академії післядипломної освіти за участю керівника вірусологічної лабораторії Київської міський санепідстанції було проведено обстеження 31 особи персоналу фабрики-кухні, у 16-ти з них виявлено антиген ротовірусу.

Вірусологічна лабораторія Київської обласний санепідстанції досліджувала 8 проб сиру, відібраного 20 травня, і в двох з них виявила антиген ротовірусу. Разом з тим, обласна СЕС досліджувала матеріали 4 працівників фабрики, але ротовірус не знайшла.

Станом на 11 годин ранку в середу в лікарнях Київ залишаються 209 дітей, які отруїлися молочними продуктами. Нових випадків захворювання за добу не зареєстровано.

За попередню добу було виписано 40 дітей. Продовжують амбулаторне лікування будинку 237 дітей. Лікарі продовжують обходи квартир з метою виявлення дітей, які отруїлися.

У Харкові станом на середу знаходяться на лікуванні в лікарнях 140 дітей, поки нікого з них не виписано. Проходять лікування вдома 122 дитини. У 111 дітей захворювання проходить у середній формі, у 151 дитини - у легкій.

Лабораторно підтверджений діагноз «дизентерія Флекснера» у 81 дитини.

Медики продовжують комплексне обстеження в 7 дошкільних навчальних установах і двох школах-інтернатах. Причини спалаху та обставини, що сприяли його виникненню, уточнюються. Припускають, цими причинами стало вживання кисломолочних продуктів і порушення технології виготовлення блюд з них у дошкільних установах.

У Білгород-Дністровському (Одеська область) станом на середу нових випадків захворювання не виявлено. У лікарнях до одержання результатів лабораторних досліджень залишаються 6 дітей, двох виписали. Стан усіх дітей задовільний.

Під час проведення вірусологічних досліджень у шести аналізах хворих виявлено ротовірус. Ймовірним фактором передачі ротовірусу можуть бути харчові продукти, що вживалися в дитячому саду, а також забруднення готових блюд під час роздачі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus