УКРАЇНА

01:43

25.04

Влада

Гриценко буде нагороджувати військових новими медалями

0

Наказами Міністра оборони України Анатолія Гриценка встановлено нові заохочувальні відзнаки військового відомства – медалі “За сумлінну службу”, “За зразкову службу в Збройних силах України”, “За особисті досягнення” та “За сприяння Збройним силам України”. Про це повідомили «proUA» в прес-службі Міноборони.

Медаллю “За сумлінну службу” нагороджуються військовослужбовці ЗСУ, які сумлінно і чесно виконують військовий обов’язок та прослужили у збройних силах 10 і більше років. Медаль має три ступеня. Першим ступенем медалі нагороджуються ті військовослужбовці, які вислужили 20 років і більше, другим – 15 і більше років і третім – 10 і більше років. Нагородження медаллю здійснюється наказом Міністра оборони України один раз на рік до Дня Збройних Сил України, а також під час звільнення військовослужбовця зі служби у запас або у відставку.

Медаллю “За зразкову службу у Збройних Силах України” нагороджуються особи офіцерського складу ЗСУ за зразкове виконання службового обов’язку, підтримання високої бойової готовності військ, самовідданість і стійкість, проявлені під час проходження військової служби. Нагорода має три ступеня. Нагородження медаллю здійснюється наказом Міністра оборони України і проводиться послідовно від нижчого ступеню до вищого.

Медаллю “За особисті досягнення” нагороджуються військовослужбовці, як правило, строкової військової служби, військової служби за контрактом, прапорщики (мічмани), молодші офіцери за відмінні показники, виявлені під час навчань, бойового чергування, несення вартової і внутрішньої служби та відмінні показники у бойовій підготовці протягом двох періодів навчання, а також командири тих підрозділів, які за підсумками навчального року оцінені на “відмінно” за умови особистих відмінних показників у командирській підготовці. Медаль має два ступеня. Нагородження медаллю здійснюється наказом Міністра оборони і проводиться послідовно від нижчого ступеня до вищого.

Медаллю “За сприяння Збройним Силам України” нагороджуються військовослужбовці та працівники ЗСУ, а також інші особи за значний особистий внесок у справу розвитку ЗСУ. Нагородження медаллю здійснюється наказом Міністра оборони України.

Усім нагородженим відзнаками Міноборони вручається відповідна медаль та посвідчення до неї.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus