УКРАЇНА

17:45

25.04

Влада

Завтра суд: екс-дипломат проти МЗС

0

Завтра, 27 травня, об 11.00 у Шевченківському районному судді Києва відбудеться повторний розгляд справи про незаконне звільнення з дипломатичної служби Богдана Соколовського. Він є головою секретаріату Української народної партії і вважає, що його звільнили за політичні погляди. Про це «proUA» повідомили в прес-службі УНП.

Вперше суд мав розглядати справу Соколовського 16 квітня цього року, але через неявку відповідача – представника МЗС України та міністра цього ж відомства Костянтина Грищенка, розгляд справи перенесли на 27 травня.

Богдан Соколовський звернувся з позовною завою до МЗС України з приводу незаконного звільнення 15 квітня. У позовній заяві йдеться про те, що 24 лютого 2004 року його ознайомили з наказом про звільнення, хоча сам наказ про звільнення був датований 30 грудня 2003 року.

Б.Соколовський працював на дипломатичній службі 11 років у посольствах України у ФРН, США та Австрії, а також начальником управління у центральному апараті МЗС. Після повернення з Австрії у грудні 2002 року не був призначений на відповідну посаду в МЗС України, як того вимагає закон про дипломатичну службу та закон про державну службу. Свідченням звільнення з політичних мотивів Богдан Соколовський вважає той факт, що його ознайомили з наказом про звільнення через чотири дні після того, як він дав коментар агенції УНІАН з приводу заяв генерала Кравченка, з яким працював до 1997 року в посольстві України у ФРН.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus