УКРАЇНА

09:54

25.05

Влада

LNM тисне на Україну, щоб отримати «Криворіжсталь»

0

Металургійний холдинг LNM Group почав активно лобіювати свої інтереси в Україні. Вчора, 25 травня, на прес-конференції в Києві фінансовий директор компанії LNM Holdings N.V., що входить до LNM Group, Судхір Махешварі повідомив, що холдинг має наміри переконати Кабмін України змінити умови конкурсу з продажу 93,02% акцій підприємства, повідомляє «ІНФА».

«Ми ведемо переговори з урядом, щоб уможливити участь у тендері іноземних компаній», - сказав Махешварі. «Варіант того, що нам відмовлять, ми навіть не розглядаємо», - заявив він.

Як стало відомо агентству «ІНФА», LNM намагається домогтися зустрічі з українським президентом для того, щоб вирішити для себе проблему придбання «Криворіжсталі».

Як раніше повідомлялося, потенційну зацікавленість індійської групи LNM у комбінаті «Криворіжсталь» варто розглядати як один з факторів, що стимулює блокування приватизації цього меткомбінату. Про це агентству «ІНФА» повідомило джерело у ФДМУ.

За словами джерела, за останній місяць присутність інтересів LNM в Україні набула більш конкретних обрисів. Судячи з активності осіб, що представляють інтереси цієї потужної ФПГ в Україні, головним завданням для LNM на сьогодні є зміна умов, а, конкретно, термінів приватизації «Криворіжсталі», оскільки теперішні умови для LNM неприйнятні.

Слова представника LNM свідчать про те, що група будь-якими засобами намагається пролобіювати свої інтереси для того, щоб одержати «Криворіжсталь» і вийти на український ринок металу.

Нагадаємо, що 17 травня народні депутати Валентина Семенюк, Олександр Турчинов і Олександр Ткаченко внесли до ВР постанову з пропозицією призупинити продаж 93,02% акцій «Криворіжсталі». Автори постанови №2405-15-П про припинення приватизації «Криворіжсталі» пояснюють свої вимоги тим, що умови конкурсу гарантують перемогу тільки одному потенційному покупцеві - консорціумові «Інвестиційно-металургійний союз» (ІМС).

12 травня 2004 року ФДМ оголосив конкурс на продаж 93,02% комбінату «Криворіжсталь» за стартовою ціною 3806 млн. грн. Додаткові вимоги конкурсу роблять обов’язковою умовою для покупця «Криворіжсталі» виробництво і реалізацію українського коксу в обсязі не менше 1 млн. тонн на рік протягом 3 останніх років. Конкурс відбудеться в місячний термін.

Про свою зацікавленість у придбанні «Криворіжсталі», крім консорціуму «Інвестиційно-металургійний союз», уже заявили російська «Сєвєрсталь» (CHMF) в альянсі з люксембурзькою Arcelor та індійська Tata Steel, що входять до міжнародного холдингу Tata Group. Експерти не виключають можливості участі в конкурсі й української Корпорації ІСД.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus