УКРАЇНА

19:58

21.04

Влада

КМУ: схвалено проект бюджетної резолюції-2005

0

Кабінет Міністрів на засіданні в середу схвалив підготовлений Міністерством фінансів проект «Основних напрямків бюджетної політики на 2005 рік» (бюджетна резолюція), для того, щоб передати його на затвердження у Верховну Раду, повідомляють «Українські Новини».

«Кабмін схвалив бюджетну резолюцію. Вона пройшла дуже гладко, практично без зауважень», - повідомив представник прес-служби КМУ.

Нагадаємо, що в бюджетній резолюції зафіксовано намір Кабміну розробити держбюджет на 2005 рік з дефіцитом не більше 1% ВВП, серед іншого щодо загального фонду держбюджету не більше 0,7% ВВП.

Бюджетна резолюція також фіксує, що межевий розмір державного боргу на 31 грудня 2005 року не повинен перевищувати 34% ВВП.

Приросту доходів бюджету-2005 Кабмін планує досягти за рахунок розширення податкової бази і відповідного збільшення податкових надходжень, а також за рахунок поліпшення інвестиційного клімату.

Відповідно до Бюджетного кодексу, Кабмін повинен подати проект бюджетної резолюції на наступний рік на розгляд Ради не пізніше як за 4 дні до парламентських слухань з питань бюджетної політики на наступний рік, що повинні відбутися не пізніше 1 червня поточного року.

Проект держбюджету на наступний рік, розробленого на основі положень бюджетної резолюції, затвердженої Радою, Кабмін має внести на розгляд парламенту до 15 вересня поточного року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus