УКРАЇНА

13:26

19.06

Влада

«Сільські вісті» наразі не закривають

0

Апеляційний суд відклав розгляд справи щодо газети «Сільські вісті» у зв’язку з рішенням долучити до справи додаткові матеріали, на які сторони посилалися в перебігу судового розгляду, повідомляє ІМІ.

Зокрема, суд вимагатиме рішення Київської прокуратури від 2003 року про відмову в порушенні кримінальної справи за позовом Олександра Наймана. Суд також зобов’язав представників Міжнародного антифашистського комітету надати відомості про засновників і члени цього союзу громадських організацій. Представники Василя Яременка повинні надати матеріали передруку його статей у газетах «Волинь» (Луцьк), «Український південь» (Миколаїв), «Дніпро» (Київ) і в деяких інших.

Оскільки термін надання документів передбачити неможливо, дата наступного судового засідання не визначена.

Після судового засідання сторони залишилися на своїх позиціях: газета «Сільські вісті» оскаржить рішення Шевченківського міського суду щодо закриття газети за розпалення міжнаціональної ворожнечі за позовом Міжнародного антифашистського комітету, представники останнього наполягають на тому, щоб дане судове рішення залишилося без змін.

Як відзначає ІМІ, судове засідання довело, що дискусія щодо порушених Василем Яременком міжнаціональних проблем набирає обертів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus