УКРАЇНА

10:08

21.05

Влада

У Білому домі – ще одна Моніка Левінскі

0

Помічниця конгресмена-республіканця Майка Девайна Джессіка Катлер прославилася на весь інтернет, публікуючи у віртуальному щоденнику деталі своїх сексуальних контактів із працівниками Капітолію, серед них і неназваного високопоставленого федерального чиновника.

У її записах він значиться під літерою «F» - «одружений чоловік, що платить мені за секс, керівник апарату в одному з державних агентств, призначений Бушем».

В одному із записів у щоденнику Джессіка стверджує, що F платив їй по 400 доларів за раз. «Більшість моїх витрат на життя люб’язно покривають кілька щедрих літніх джентльменів. Я впевнена, що я не єдина, хто тут підпрацьовує на стороні в такий спосіб. Як узагалі можна вижити на зарплату 25 тисяч доларів на рік??»

Крім пана F, у записах Джессіки, більш відомої донедавна під псевдонімом Washingtonienne, фігурують AJ, J, MD, MK, R, RS, W. Описуючи, хто з них що любить у плані сексу, Джессіка жахається: «Лайно. Я трахаюся із шістьма хлопцями. Бррр».

Минулої п’ятниці Джессіку звільнили після того, як її віртуальний щоденник (блог), розпочатий 10 травня, став настільки популярним чтивом, що про нього дізнався її начальник конгресмен Девайн. У заяві з приводу звільнення 24-літньої помічниці він не назвав її імені, але вже через кілька годин Джессіка прийшла в редакцію Washington Post і без натяку на сором’язливість розповіла про свій спосіб життя в Капітолії.

Вона повідомила, що їй анітрохи не соромно за вчинене. Однак Джессіка відмовилася назвати будь-які імена, пояснивши, що не хоче «руйнувати життя» цим людям. Найбільше її здивував ажіотаж навколо її імені і те, «які ласі люди на подібні низькосортні сексуальні скандали». Джессіка думає, що тепер через надмірну популярність у Вашингтоні їй доведеться переїхати в інше місто. Радше за все це буде Нью-Йорк, де вона спробує продати свою історію якомусь видавництву за чималенькі гроші.

Про точні суми, що вона одержала за секс, Джессіка замовчує: «Мені не потрібно, щоб податківці до мене в двері вламувалися».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus