УКРАЇНА

20:26

20.05

Влада

У Кучми виник шанс реанімувати більшість

0

Народний депутат Володимир Філенко вважає, що Леонід Кучма використає висновок Конституційного Суду про те, що президент може достроково припинити повноваження парламенту у випадку, якщо його пленарні засідання не розпочалися протягом 30 календарних днів через недотримання порядку роботи Ради, установленого її регламентом і Конституцією країни”, щоб шантажувати депутатів.

Як повідомили «proUA» у прес-службі “Нашої України”, Філенко переконаний, що погрожуючи цим вердиктом КС, Кучма спробує знову зібрати парламентську більшість докупи.

“Фактично, рішення КС тепер буде висіти над депутатами, як дамоклів меч», – зазначив представник “Нашої України”.

Водночас він вважає, що президентові однаково не вдасться контролювати Верховну Раду. Філенко пояснює це тим, що з наближенням виборів депутати будуть згуртовуватися не на основі адміністративного тиску і шантажу, а відповідно до ставлення до того або іншого кандидата в президенти. Іншими словами, більшість, на думку Філенка, буде формуватися на іншій основі.

Він також вважає за можливе, що після позитивного висновку КС про можливості розпуску парламенту президентом, окремі радники і кризові менеджери можуть порадити Кучмі розбурхати ситуацію в парламенті. А саме – зусиллями відданих депутатів заблокувати роботу Верховної Ради, розпустити законодавчий орган, після чого на порядку денному питання про президентські вибори вже не буде стояти, оскільки доведеться призначати нові парламентські вибори.

Нагадаємо, вчора КС дав роз’яснення за поданням Леоніда Кучми положення Конституції, які регулюють право Президента розпускати Верховну Раду.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus