УКРАЇНА

02:30

27.05

Влада

Кучма доручив КМУ створити резервний фонд нафтопродуктів

0

Президент Леонід Кучма доручив Кабінетові міністрів внести на розгляд парламенту законопроект про надання урядові права встановлення ставки акцизного збору і мита на нафтопродукти для забезпечення оперативного реагування на кон’юнктуру цін на світовому ринку відповідних товарів. Про це «proUA» повідомили в прес-службі глави держави.

Уряд також повинен ужити заходів для впровадження механізмів запобігання різкого коливання цін на внутрішньому ринку нафтопродуктів, зокрема, шляхом створення до 1 серпня 2004 року резервного фонду нафтопродуктів для використання в період різкого зростання цін на них.

У разі потреби Кабмін повинен підготувати і внести на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону про державний бюджет на 2004 рік.

У свою чергу, глава Антимонопольного комітету Олексій Костусэв, міністр палива й енергетики - президент Національної атомної енергогенеруючої компнії «Енергоатом» Сергій Тулуб, міністр економіки Микола Деркач зобов’язані вжити заходів для недопущення прояву монополізації у сфері ввозу в Україну нафти і збуту продуктів її переробки, антиконкурентних погоджених дій на ринку нафтопродуктів, зокрема, підвищення цін на ці товари.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus