УКРАЇНА

08:09

25.05

Влада

«Запоріжсталі» не вистачає коксу

0

Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» зараз працює з перебоями через гостру нестачу коксу, повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» керівник прес-служби підприємства Андрій Шевченко.

За його словами, складна ситуація із забезпечення коксом «Запоріжсталі» спостерігалася протягом півроку-року, коли запланований дефіцит цієї сировини, відповідно до балансового розподілу, становив 20-30 тис. тонн на місяць. «Однак за останній місяць ситуація особливо загострилася. Внаслідок цього наприкінці квітня підприємство змушене було зупинити на кілька днів одну з доменних печей (ДП), а зараз домни простоюють по три-чотири години в добу», - констатував А.Шевченко.

Прес-секретар підприємства пояснив, що зараз на складах підприємства - не більше 200 тонн коксу, при цьому для роботи однієї доменної печі в годину потрібно близько 60 тонн, у той час як на меткомбінаті встановлено п"ять доменних печей, одна з яких - на ремонті.

«Вчора піч №5 простояла чотири години, сьогодні ДП No3 зупинилася на три години», - повідомив керівник прес-служби, нагадавши, що основним постачальником коксу для комбінату є «Запоріжкокс», що не реалізує підприємству навіть запланованих (за балансовим розподілом) обсягів. За його словами, на меткомбинаті зараз очікують 12 вагонів з коксом (в одному вагоні - 52-53 тонни коксу).

Про ситуацію ттруднощами у забезпеченні сировиною підприємства й об’єднання «Металлургпром» постійно інформує різні структури влади, серед іншого й Міністерство промислової політики, однак постачання не поліпшується, зазначив А.Шевченко.

Нагадаємо, що метпідприємства України, зокрема ММК ім.Ілліча і «Запоріжсталь» в останні місяці мають проблеми із забезпеченням залізорудною сировиною і коксом. Складна ситуація погіршується підвищенням цін на цю сировину, а також на кокс і феросплави. Наприкінці минулого місяця ММК ім. Ілліча заявив про зупинку однієї своєї доменної печі.

«Запоріжсталь» - одне з найбільших в Україні метпідприємств. Виробляє горячекатаний і холоднокатаний аркушевий прокат товщиною 0,5-7,0 мм із вуглеводневих, низьколегованої, легованої і нержавіючої сталі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus