УКРАЇНА

13:17

19.06

Влада

LNM і US Steel зацікавилися «Криворіжсталлю»

0

Холдинг LNM Group і корпорація US Steel мають намір створити консорціум для участі в конкурсі з продажу 93,02% гірничо-металургійного комбінату «Криворіжсталь» (Дніпропетровська область). Про це повідомляють «Українські Новини».

Від LNM у консорціумі будуть брати участь компанії Ispat Karmet і Ispat Polska Stal. Голова групи LNM Лакшмі Меттал сказав, що LNM і US Steel готові запропонувати «Криворіжсталі» міцне партнерство і сподіваються, що цей факт буде оцінений Фондом державного майна. Меттал зазначив, що продаж «Криворіжсталі» є міжнародним тендером і закликав ФДМ зробити все можливе, щоб міжнародному бізнесові дали можливість брати участь у чесному і відкритому тендері.

Нагадаємо, що 12 травня 2004 року ФДМ оголосив конкурс із продажу 93,02% акцій «Криворіжсталі» за стартовою ціною 3806 млн. гривень. Обов’язковою умовою для покупця комбінату є виробництво і реалізація коксу обсягом не менш ніж 1 млн. тонн на рік протягом 3 останніх років.

У квітні компанії корпорації «Інтерпайп» (Дніпропетровськ) і System Capital Management (Донецьк) одержали дозвіл Антимонопольного комітету на створення консорціуму «Інвестиційно-металургійного союзу» (Дніпропетровськ). До складу консорціуму ввійшли два коксохімічних заводи - Авдіївський КХЗ і «Маркохім», що належить SCM.

У травні 2004 року АМКУ дозволив створити консорціум «Індустріальна група» (Київ), до якого ввійшли контрольовані корпорацією «Індустріальний союз Донбасу» (Донецьк) компанії, зокрема, завод «Алчевськкокс».

Комбінат «Северсталь» (Череповець, Вологодська область), що входить до трьох найбільших металургійних підприємств Росії, і найбільший у світі виробник сталі концерн Arcelor, які вирішили створити консорціум для приватизації «Криворіжсталі», вважають дискримінаційними умови конкурсу з продажу комбінату.

У лютому компанія Tata Steel (Індія), що входить до міжнародного холдингу Tata Group, заявила про зацікавленість у придбанні «Криворіжсталі» і готовності витратити на купівлю комбінату до 1 млрд. доларів.

LNM Group є другим за величиною світовим виробником сталі з обсягом продажів у 2003 році близько 35 млн. тонн на 12 млрд. доларів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus