УКРАЇНА

10:43

22.05

Влада

Литвин: призупинення переговорів щодо інтеграції в ЄС – помилка

0

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин назвав великою помилкою призупинення переговорів щодо інтеграції України до євроатлантичних структур до закінчення президентських виборів. Про це він сказав на брифінгу після зустрічі з Президентом ПА НАТО Дагласом Беройтером, повідомляє «УНІАН».

В.Литвин сказав, що в ході зустрічі з Д. Беройтером, вони майже переконали один одного в тому, що вибори Президента в Україні будуть демократичними, чесними, прозорими, вільними. Водночас В.Литвин наголосив, що не можна зупиняти життя, в тому числі позитивні відносини України з євроатлантичними структурами до завершення президентських виборів. “Це було б великою помилкою, все має розвиватися паралельно. Тоді б результат був би вищим і позитивнішим”. Він сказав, що на його переконання, не можна виштовхувати Україну із євроатлантичного і європейського процесів. “Я думаю, що безпека (в Європі) не виграє, необхідно дивитися об’ємно, перспективно, і не можна чекати до завершення виборів і після цього починати (переговори) з білого аркуша, думаю, що у великій політиці це не припустимо”.

В. Литвин також зазначив, що Стамбульський саміт, на його думку, необхідно проводити на найвищому рівні.

Д. Беройтер у свою чергу зазначив, що, безперечно вільні, чесні, прозорі вибори Президента України сприятимуть відносинам між Україною та євроатлантичними структурами “це вітатиме вся спільнота, і, безперечно, це вплине на швидкість процесів інтеграції України до НАТО та ЄС”. Він також зауважив, що європейська спільнота з цікавістю стежить за реформами в Україні. Але, підкреслив він, для успішного просування України до євроатлантичних структур не менш важливими є економічні і політичні реформи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus