УКРАЇНА

10:53

28.05

Влада

Україна і Білорусь почали створювати зону вільної торгівлі

0

Під час 10-того засідання Міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке проходило у Мінську було підписано протокол, який, на думку учасників засідання, відкриває шлях до створення зони вільної торгівлі між країнами. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мінекономіки.

Протокол передбачає графік скасування вилучень з режиму вільної торгівлі. Відповідно до цього графіку, з 2007 року вилучень з режиму вільної торгівлі не буде.

Крім того, на засіданні розглядалися питання співробітництва в галузі виробничої кооперації, транспорту, агропромислового комплексу, перспектив співробітництва в паливно-енергетичній сфері. Приділялась увага розширенню договірно-правової бази торговельно-економічного співробітництва.

Крім вищезгаданого протоколу, було підписано Угоду між Міністерством торгівлі Республіки Білорусь та Державним комітетом з питань технічного регулювання та споживчої політики «Про основні напрями захисту прав споживачів», міжурядову угоду щодо державних випробувань і захисту сортів рослин тощо.

Сторони домовились продовжувати удосконалення нормативно-правової бази взаємовідносин і провести раунд консультацій у третьому кварталі поточного року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus