УКРАЇНА

10:05

21.05

Влада

Генпрокуратура знову критикує Гайсинського

0

Генеральна прокуратура України атестує як найгіршу в Україні роботу прокуратури Київської області і планує притягти ряд її співробітників до дисциплінарної відповідальності, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Гіршого стану, ніж у прокуратурі Київської області, немає в жодній прокуратурі України», - заявив генеральний прокурор Геннадій Васильєв на засіданні колегії Генпрокуратури, присвяченій результатам роботи цієї прокуратури.

Васильєв заявив, що причиною такого становища є «відсутність елементарної дисципліни і порядку», і пообіцяв, що в прокуратурі Київської області «не залишиться нікого, хто не буде розуміти службових відносин, а якщо когось це не влаштовує, - ідіть в іншу організацію».

Воднораз Васильєв зазначив, що «вже є проект рішення про притягнення співробітників цієї прокуратури до дисциплінарної відповідальності, але кадрові питання ще не доопрацьовані».

Заступник генпрокурора України Микола Голомша, який курирував перевірку, відзначив, що керівництво прокуратури Київської області «займало наглядову позицію» щодо своїх прямих обов’язків. За його словами, на рівень і результативність прокурорського нагляду негативно вплинули серйозні оргпрорахунки і хибна кадрова політика прокурора області Юрія Гайсинського, який покладав на своїх підлеглих не властиві їм за посадою обов’язки.

Нагадаємо, генпрокурор України Геннадій Васильєв своїм наказом звільнив із займаної посади прокурора Київської області Юрія Гайсинського за численні порушення службових обов’язків, кадрової і штатно-фінансової дисципліни. Сам Гайсинський вважає своє звільнення незаконним. Він стверджує, що наказу з цього приводу він не бачив, значить, його немає ні в обласній, ні в Генеральній прокуратурі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus