УКРАЇНА

22:13

18.01

матеріали по темі:

Влада

Головний рабин України проти “Сільських вістей”

0

Головний рабин України Яків Дов-Блайх звинуватив газету „Сільські вісті» у розпалюванні антисемітизму в Україні. Дов-Блайх та керівник однієї з українських єврейських організацій Вадим Рабинович заявили, що у вівторок зберуть пікет проти „Сільських вістей» на Софіївській площі Києва, повідомляє «Українська служба BBC» .

Апеляційний суд у Києві вирішуватиме у вівторок долю газети «Сільські Вісті», яка протестує проти рішення суду про її закриття за публікації статей, названих антисемітськими.

“Я впевнений, що Київський апеляційний суд ухвалить правильне рішення щодо „Сільських вістей», - зазначив Яків Дов-Блайх. За його словами, ця атмосфера створюється штучно подібними “газетами та організаціями на кшталт Міжрегіональної академії управління персоналом, які імпортують антисемітизм до України”.

“Результат цього ми бачимо в тому, що розгромили єврейські пам’ятники на Куренівському кладовищі. Вся ця атмосфера розпалює міжетнічну ворожнечу” – сказав він.

«Сільські Вісті» вважаються єдиною великотиражною опозиційною газетою, яка дозволяє собі критикувати владу. Опозиція заявляє, що закриття газети «Сільські Вісті» буде ударом по свободі преси в Україні на тлі наближення президентських виборів.

Рішення закрити „Сільські вісті» Шевченківський суд Києва ухвалив у січні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus