УКРАЇНА

14:32

26.05

Влада

Понад 77 млн. грн. соцдопомоги використали не за призначенням

0

Система соціальної допомоги і розміри її виплат не забезпечують українцям гарантованого Конституцією рівня життя. Такого висновку дійшла колегія Рахункової палати, розглянувши матеріали аудита формування і використання коштів субвенції, що надавалася у 2003 році місцевим бюджетам на виплату допомоги родинам з дітьми, малозабезпеченим родинам та інвалідам з дитинства і дитятам-інвалідам. Про це повідомляє «ЛІГАБізнесІнформ».

За словами представників Рахункової палати, незважаючи на спад народжуваності в державі, за рахунок субвенції зменшено розміри виплат незастрахованим жінкам при народженні дитини і догляду за нею до трирічного віку. Ці виплати, порівняно з аналогічними з Фонду соціального страхування, є меншими в 1,6 і 2 рази показників минулого року та в 1,9 і 2 рази – 2004 року. Такі розбіжності, як вважають у Рахунковій палаті, виникли внаслідок відсутності контролю Кабінету Міністрів за соціальними виплатами і невиконання Міністерством праці і соціальної політики покладених на нього обов’язків головного координатора у питаннях соціального захисту населення.

За даними Рахункової палати, загальний обсяг коштів субвенції, використаних не за цільовим призначенням та з порушенням чинного законодавства, досяг 77,6 млн. гривень.

На думку Рахункової палати України, контроль за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим родинам і родинам з дітьми головними управліннями праці і соціального захисту населення облдержадміністрацій та їхніх структурних підрозділів у районах здійснюється безсистемно і неефективно.

Розглянувши матеріали аудита, колегія Рахункової палати зробила висновок, що система соціальної допомоги за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам є недосконалою і потребує докорінних змін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus