УКРАЇНА

11:11

22.05

Влада

У Києві та Харкові порушили кримінальні справи щодо фактів отруєння дітей

0

Прокуратура міста Києва 21 травня 2004 року порушила кримінальну справу за фактом масового отруєння дітей продукцією “Молочної фабрики-кухні дитячого харчування № 1» у місті Києві. Крім того прокуратура Харкова порушила аналогнічну кримінальну справу за фактом неналежного виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Генпрокуратури України.

Перевіркою встановлено, що у Києві постраждалі діти вживали молочні продукти, зокрема, домашній сир, виготовлений підприємством “Молочна фабрика-кухня дитячого харчування № 1”. Спеціалістами контролюючих органів проведено санітарне обстеження фабрики-кухні з відбором проб продукції для бактеріологічного та санітарно-хімічного досліджень, відібрано проби води, повітря. Розпочато бактеріологічне обстеження працівників.

У Харкові створена слідчо-оперативна група, яка проводить огляди восьми дитячих комбінатів міста Харкова, а також одного в селищі Нова Водолага, вихованці яких постраждали від харчових отруєнь. Попередньо встановлено, що діти та вихователька отруїлись неякісними молочними продуктами. Наразі на підприємствах, які постачали продукти харчування до охоплених випадками масових отруєнь дитячих установ, проводяться ретельні перевірки за участю спеціалістів контролюючих органів.

Нагадаємо, що 21 травня в Києві сталося масове отруєння дітей. Зараз у лікарнях Києва залишається 253 дитини віком від 6 місяців до 2 років з харчовим отруєнням середньої важкості. Причиною масового отруєння дітей у Києві та області могла бути ротовірусна інфекція, що потрапила в сирну масу при її виготовленні. До таких попередніх висновків дійшла міська комісія з розслідування причин отруєння дітей, створена Київською міською державною адміністрацією з участю головного санітарного лікаря.

Того ж дня 27 дітей віком від 2,5 до 7 років потрапили до лікарні в Харкові з підозрою на отруєння молочними продуктами.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus