УКРАЇНА

20:02

22.06

Влада

Продали сайт «Україна кримінальна»

0

Редактор сайту «Україна кримінальна» Олег Єльцов сьогодні офіційно підтвердив кореспонденту «Телекритики» факт продажу сайту. Такі розмови велися протягом останніх двох місяців. Єльцов заперечує, що покупцями сайту стали структури, близькі до СДПУ(о) і навіть стверджує, що ніколи з ними жодних переговорів не проводив.

Причиною продажу сайту Олег Єльцов назвав складності, що пов’язані з його підтримкою. «Справа не в тім, то я злякався, – сказав Олег Єльцов. – Я вважаю, що це нормально і здорово: я працював, мою роботу оцінили і купили продукт. Не мене купили. Мені ніхто нічого не забороняв робити».

Єльцов підтвердив, що в зв’язку з публікацією статті «Україна кланова», яка викликала конфлікт зі СДПУ(о), від нього вимагали надрукувати спростування. Після чого вийшла замітка Олега Єльцова за назвою «СДПУ(о) – це не клан, а партія». На цьому конфлікт було вичерпано, говорить Єльцов, але з’явилися обвинувачення на його адресу про співробітництво з есдеками. «Це – маячня, стверджує Єльцов, а на запитання, чи має новий власник сайту відношення до якихось політичних сил, він не відповів. Відзначивши тільки, що під час продажу йому обіцяли, що сайт будуть використовувати як засіб масової інформації. «Сайт існує, – сказав він. – і колишня генеральна лінія, на мою думку, зберігається. Для чого новому власникові потрібно через сайт вирішувати свої питання, я можу тільки здогадуватися».

За непідтвердженими думками деяких експертів, відношення до сайту, що і раніше був замічений у співробітництві зі спецслужбами, має екс-депутат, член фракції СДПУ(о), новий перший заступник глави СБУ Володимир Сацюк.

Олег Єльцов, на життя якого під час перебування його редактором «України кримінальної» чинили замах двічі, говорить, що збирається і надалі займатися журналістикою, створити новий сайт, тільки поки в сфері туризму і подорожей, якщо, звичайно, знайдуться замовники. До речі, після продажу сайту Олег Єльцов виїхав у подорож по Індії. «По криміналу починати новий проект я поки не хочу, – сказав він. – Це дуже напружно».

Нагадаємо, що після нападу на журналіста правоохоронними органами було порушено дві кримінальні справи за фактом хуліганства, жодного з цих злочинів не розкрито.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus