УКРАЇНА

12:46

27.05

Влада

Чорновіл: виборцям готують “рояль у кущах”

0

Депутат групи «Центр» Тарас Чорновіл не виключає розробки сценарію, згідно з яким з реєстрації будуть зняті основні кандидати на президентських виборах – Віктор Ющенко і Віктор Янукович, а натомість виборці отримують “рояль в кущах”. Як повідомило агентство «УНІАН», депутат вважає, що таким чином існує великий ризик, що президентські вибори можуть стати “виборами без вибору”.

За словами Чорновола, він не знає, хто буде “цим роялем”, але прогнозує, що це буде кандидат, якого будуть дуже мало рекламувати спочатку, але потім він отримає шанс завоювати перемогу після того, як за допомогою певних спекуляцій і фальсифікацій відбудеться «зникнення» основних гравців виборів.

Водночас, відповідаючи на запитання про шанси основних кандидатів в президенти, депутат підкреслив, що “якби ми говорили про вибори як такі, то реально шансів у В.Ющенка більше, у В.Януковича – менше, всіх інших – мінімальні”. Водночас Чорновіл вважає, що команда В.Ющенка робить все “можливе і навіть неможливе, щоб він ці вибори програв”. Зокрема, депутат відзначив, що в штабі “Нашої України” немає «нормальних ініціатив», а рівень роботи штабу – дуже низький, внаслідок чого коло виборців Ющенка не розширюється, а консервується.

На думку Чорновола, якби президентські вибори відбулися абсолютно чесно, то В.Ющенко переміг би. Водночас він вважає, що “той рівень чорного піару, негативу, фальсифікацій, спрямованих проти нього, колосально знижує його шанси”. Депутат підкреслив, що не вірить тим соціологічним дослідженням, які свідчать, що у В.Януковича в 1,5 рази більше шансів виграти вибори, ніж у В.Ющенка. “Тому що не заради В.Януковича працюватимуть ті, хто зараз працює проти В.Ющенка. Для них В.Ющенко і В.Янукович – супротивники однаковою мірою, і я впевнений, що гра буде проти обох, на той самий “рояль у кущах”, – наголосив Чорновіл.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus